Chez Esmara Et Philippe Fourche

Apartmán

Brusel, BelgieRue De La Fourche 7, 1000

Orientační cena za noc pro 2 osoby~2 579 Kč

Cena závisí na termínu pobytu.

  • Až pro 2 hosty
  • Až 35 m²
  • Ložnice: 1

Ceny a dostupnost

Orientační cena za noc pro 2 osoby: ~2 579 Kč

Za prohlížení nabídek nic neplatíte. Samotným výběrem termínu nic nerezervujete.

O apartmánu

V lokalitě Brusel nabízí Chez Esmara Et Philippe Fourche studia o ploše od 25 do 35 m². Ve všech najdete vlastní koupelnu a fén. K dispozici máte ve všech také kuchyň nebo kuchyňský kout, mikrovlnnou troubu a lednici. Nabízejí také rychlovarnou konvici a kávovar. Dále mají všechna televizi.

Za používání Wi-Fi hosté neplatí. Místo „Brussels City Museum“ je vzdálené 120 m od ubytování.

Vzdálenosti k vybraným místům

Fashion & Lace Museum250 m vzdušnou čarou
Museum of the National Bank of Belgium370 m vzdušnou čarou
Mont des Arts600 m
Zavelenberg4,6 km vzdušnou čarou

Vzdálenosti jsou přibližné. Pěší trasy nebo trasy autem mohou být delší.

Vyhovuje tento apartmán vašim potřebám?

Apartmán

Porovnat pokoje

Porovnejte velikost a vybavení jednotlivých pokojů. Kliknutím na název zobrazíte podrobnosti.

Pokoj nebo apartmánPlochaPostele
Studio Deluxe35 m²Samostatná postel, Rozkládací pohovka
Studio25 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Studio Standard25 m²Velká manželská postel (velikosti King)
Pomoc s výběrem
Pomoc s výběrem
Vyberte si vybavení

Vyberte potřebné vybavení. Všechny vybrané vlastnosti pokoje musí být ve stejném pokoji nebo apartmánu.

Zadejte své priority a porovnejte studia v ubytování Chez Esmara Et Philippe Fourche podle potřeb svého pobytu. Cenu a dostupnost zjistíte po výběru termínu. Zobrazit pravidla pobytu.

Vymazat

Vybavení v každém ubytování

  • Kuchyň nebo kuchyňský kout
  • Vlastní koupelna
  • ručníky
  • fén
  • lednice

Studio Deluxe

▾

Studio

▾

Studio Standard

▾

Chez Esmara Et Philippe Fourche - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Všechny prostory nekuřácké
  • Expresní přihlášení a odhlášení

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod do
Odjezddo

Věk při přihlášení

Minimální věk pro samostatné přihlášení je 18 let.

Pobyt dětí

Minimální věk hostů je 18 let.

Pobyt dětí není povolen.

Internet

Hosté mají k dispozici bezplatnou Wi-Fi.

Poplatky a záloha

Ubytování může vyžadovat zálohu ve výši 150 EUR. Úhrada: kreditní karta; při přihlášení. Vrácení: kreditní karta; 7 dní po odhlášení.

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Informace ubytování - původní jazyk

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Jazyky
  • anglicky
  • francouzsky
  • nizozemsky
  • portugalsky
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Poloha

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

Jak daleko je železniční stanice „Brussels-Central“ od ubytování „Chez Esmara Et Philippe Fourche“?

Železniční stanice „Brussels-Central“ se nachází 420 m vzdušnou čarou od ubytování.

Jak daleko je letiště „Letiště Brusel“ od ubytování „Chez Esmara Et Philippe Fourche“?

Letiště Brusel se nachází 11,2 km vzdušnou čarou od ubytování.

Recenze hostů

Průměrné hodnocení z 218 recenzí hostů je 7,7/10 . Přečtěte si recenze apartmánu Chez Esmara Et Philippe Fourche nebo přidejte vlastní.

Karen12 - 2025
8/10
★★★★☆

Poloha byla naprosto skvělá a poměr cena/výkon velmi příznivý. Komunikace s hostitelem fungovala výborně a ubytování proběhlo bez komplikací. Je jasné, že při pobytu přímo v srdci Bruselu jde o starší budovu, ale nám to vůbec nevadilo, protože objekt měl vše, co jsme potřebovali, a poloha byla opravdu vynikající.

ℹ) Recenze Chez Esmara Et Philippe Fourche nevyjadřují stanovisko sleephotelsbrussels.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Chez Esmara Et Philippe Fourche - srovnání cen

Porovnáváme cenu tohoto ubytování s ubytováními ve stejném městě. Typická cena: polovina ubytování je levnější, polovina dražší.

Stejný standard: ubytování 3★ nebo obdobné úrovně

Toto ubytování
~2 579 Kč
Typická cena
~3 362 Kč

Levnější než 8 z 10 ubytování 3★ nebo obdobné úrovně v tomto městě.

Porovnané ubytování 3★ nebo obdobné úrovně: 238

Za podobnou cenu

~2 192 Kč – ~2 966 Kč

  • Porovnaná ubytování 96
  • Lépe hodnocená než toto ubytování 57
  • S bazénem 2
  • Se snídaní 6

Nejlépe hodnocené za tuto cenu

BXLROOM Guesthouse

9,3/10 ~2 907 Kč

Ceny za noc pro 2 dospělé jsou orientační. Ověřte si cenu pro svůj termín. Zahrnujeme oficiální hotelové hvězdičky i odhadovaný standard ubytování.
Více o srovnání

Srovnání zahrnuje ubytování ze seznamu tohoto města s cenou ve stejné měně, za pokoj pro 2 dospělé přepočtený na noc. Ceny jsou orientační (přesná cena se zobrazí po výběru termínu pobytu). Ve velkých městech bereme v úvahu nejčastěji hodnocená ubytování. Standard zahrnuje oficiální hotelové hvězdičky (★) i odhadovanou úroveň jiných ubytování (●). Ne každý objekt ve skupině má oficiální hotelovou kategorii.