Holiday Inn Brussels Schuman by IHG

Rue Breydel, 20, 1040 Bruksela, Belgia

  • Do 4 osób
  • Do 31 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Holiday Inn Brussels Schuman by IHG leży 2,32 km od centrum. W opiniach gości obiekt uzyskuje 8,6/10 (2 063 opinie). Obiekt zapewnia gościom m.in. restaurację, bezpłatne Wi-Fi oraz parking.

Czterogwiazdkowy Holiday Inn Brussels Schuman by IHG znajduje się w dzielnicy europejskiej Brukseli, zaledwie 350 metrów od parku Parc du Cinquantenaire oraz stacji metra Schuman. Hotel oferuje 63 pokoje wyposażone w nowoczesne udogodnienia oraz klimatyzację.

Obiekt jest dogodnie usytuowany - do Grand-Place można dojechać metrem w zaledwie osiem minut. W pobliżu znajduje się także stacja metra Schuman, co zapewnia łatwy dostęp do transportu publicznego na terenie całego miasta.

Pokoje wyposażone są w telewizory z płaskim ekranem, oferujące kanały kablowe oraz serwisy streamingowe, minibary, a także zestawy do parzenia kawy i herbaty, obejmujące czajniki elektryczne oraz ekspresy do kawy. Każdy pokój posiada wygłuszenie dźwięków, biurko do pracy, szafy lub garderoby, prasowacz do spodni i sejf na cenne przedmioty oraz sprzęt do prasowania wraz z żelazkiem. Łazienki są prywatne i wyposażone w prysznic lub wannę oraz bezpłatne kosmetyki takie jak szampon i mydło.

Goście mogą korzystać z restauracji hotelowej wychodzącej na ogród, gdzie serwowane są belgijskie piwa, koktajle i wina. W cieplejsze miesiące dostępny jest taras ze stolikami na świeżym powietrzu. Hotel oferuje również obsługę pokojową oraz bar. Na terenie obiektu działa bezpłatne WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Do dyspozycji gości jest parking - również podziemny za dodatkową opłatą.

Recepcja zapewnia usługi konsjerża oraz przechowalnię bagażu, codziennie realizowane jest sprzątanie pokoi. Obiekt przystosowany jest dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich - pokoje dostępne są windą przystosowaną dla niepełnosprawnych gości.

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Średnia cena za noc: ~468 zł

Wybór pokoi

Pokój typu Standard

  • prywatna łazienka
  • klimatyzacja
  • wyciszenie

2 osoby19 m²prywatna łazienka

Holiday Inn Brussels Schuman by IHG - udogodnienia

  • darmowe Wi-Fi
  • parking na terenie obiektu
  • klimatyzowane pokoje
  • pokoje dla rodzin
  • całkowity zakaz palenia
  • restauracja
  • bar
  • sprzątanie codzienne

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod
Wymeldowanieod do

Zwierzęta

  • Obiekt nie akceptuje zwierząt.
Ważne informacje

Hotel usytuowany jest w Dzielnicy Europejskiej, do której dostęp bywa ograniczony podczas niektórych spotkań przedstawicieli instytucji europejskich.

W związku z tym Goście proszeni są o noszenie ze sobą potwierdzenia rezerwacji.

Szczegółowych informacji na ten temat udziela personel obiektu.

Hotelowe centrum fitness prowadzone jest we współpracy z firmą Basic Fit.

Do dyspozycji Gości są w nim zamykane szafki i prysznice.

Goście proszeni są o kontakt z personelem recepcji i poinformowanie o preferowanych godzinach korzystania z centrum fitness.

Przy zameldowaniu wymagany jest ważny dowód tożsamości ze zdjęciem oraz karta kredytowa.

Realizacja życzeń specjalnych zależy od dostępności i może wymagać dopłaty.

Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail
 

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Holiday Inn Brussels Schuman by IHG”?

Zameldowanie: od 15:00. Wymeldowanie: od 07:00 do 11:00.

Czy Holiday Inn Brussels Schuman by IHG oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Holiday Inn Brussels Schuman by IHG” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Holiday Inn Brussels Schuman by IHG”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 4 osoby.

Czy Holiday Inn Brussels Schuman by IHG ma restaurację lub oferuje śniadanie?

Na miejscu działa restauracja.

Czy Holiday Inn Brussels Schuman by IHG ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Holiday Inn Brussels Schuman by IHG ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Gdzie znajduje się Holiday Inn Brussels Schuman by IHG?

Obiekt znajduje się w miejscowości Bruksela.

Holiday Inn Brussels Schuman by IHG na mapie: Bruksela

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Opinie o Holiday Inn Brussels Schuman by IHG

Średnia ocena z 2 063 opinii na Booking.com to 8,6/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Leena 05 - 2026
10/10

Wspaniały hotel. Pani w recepcji okazała się naprawdę pomocna i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania. Nie zapytaliśmy o jej imię, ale była obecna podczas naszego wymeldowania. Ogólnie pokój oraz lokalizacja są dobre.

ℹ) Opinie gości Holiday Inn Brussels Schuman by IHG nie stanowią oceny serwisu sleephotelsbrussels.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10